jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۸۰۷۷۳   ۱۶ مهر ۱۳۹۶  |  ۱۲:۲۲

حمید درخشان از علی کریمی شکایت کرد.

شکایت کشی جدید در فوتبال ایران ؛اینبار درخشان از کریمی!

به گزارش جام جم آنلاین ، علی کریمی پس از اینکه از سوی مالک نفت از سرمربی گری نفت کنار گذاشته شد در مصاحبه ای به وجود پرونده های اخلاقی متعدد برای حمید درخشان در کمیته انضباطی اشاره کرد. پیش بینی می شد حمید درخشان به دلیل این ادعا بخواهدشکایت کند که در نهایت این اتفاق افتاد.

درخشان در این خصوص به خبرنگار ورزش سه گفت: «علی کریمی همیشه برای من قابل احترام بوده و هست اما این حرفی که زده یک اتهام سنگین است که باید آن را ثابت کند. او هر مورد اخلاقی از من می داند، بگوید. نمی خواهم لفظ شکایت را روی این بگذارم، اما حتم بدانید که هم در کمیته اخلاق و هم در مراجع دیگر این اتهام را پیگیری خواهم کرد.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها