jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۸۰۷۱۹ ۱۶ مهر ۱۳۹۶  |  ۰۹:۲۹

آنها هیچ چیز ندارند. نه زندگی مرفه، نه کار خوب ، نه کشور خوب اما این دلیل نمی شود بدون رویا زندگی کنند.

سیلاب اشک در غنا / رویاهای یک ملت بر باد رفت

به گزارش جام جم آنلاین ، غنا که یک کشور 23 میلیون نفری است یکی از ده ها کشور فقیر آفریقایی به شمار می رود. غنایی ها هیچ چیز ندارند، هیچ چیز به غیر از فوتبال. فوتبال بزرگ ترین سرگرمی مردم غنا به شمار می رود اما شب گذشته یک اشتباه احمقانه رویاهای این مملکت 23 میلیون نفری را بر باد داد.

تیم ملی غنا برای آن که بتواند شانس کسب صعود به جام جهانی روسیه را در تابستان آینده به دست آورد، به برد در برابر اوگاندا در مسابقات مقدماتی نیاز داشت. رافائل دوامنا در دقیقه چهارم وقت اضافه موفق به گلزنی شد.

اما او قربانی یک تصمیم ناگهانی و واقعا وحشتناک مبنی بر آفساید بودن گل شد و گل هم مردود اعلام شد. این نتیجه تلخ برای تیم غنا، روز شنبه پس از بازی مصر و کنگو قطعی خواهد شد.

مصر تنها به کسب یک امتیاز از دو بازی آخر خود برای رسیدن به جام جهانی نیاز دارد تا حذف غنا را برای اولین بار از سال 2002 تاکنون قطعی کند.

پس از این اتفاق باورنکردنی بازیکنان غنا به شدت گریستند و هواداران این تیم نیز بر روی سکوها وضعیتی بهتر نداشتند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر