jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۷۹۸۴۷   ۱۳ مهر ۱۳۹۶  |  ۱۱:۳۶

بیش از ۱.۵ میلیون نفر درخواست خرید بلیت‌های بازی‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را به فیفا ارائه کردند.

۱.۵ میلیون درخواست برای خرید بلیت‌های جام جهانی ۲۰۱۸

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از تسنیم، تاکنون بیش از 1.5 میلیون درخواست برای خرید بلیت‌های این بازی‌ها به سایت فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) ارسال شده است. 90 هزار نفر نیز خواهان حضور در دیدار افتتاحیه جام جهانی 2018 روسیه در ورزشگاه لوژنیکی مسکو هستند. 70 درصد درخواست‌کنندگان نیز از کشور میزبان (روسیه) هستند.

اولین مرحله فروش بلیت‌های جام جهانی 2018 روسیه تا 12 اکتبر (20 مهر 1396) ادامه خواهد داشت. در حال حاضر نیز هواداران فوتبال از سراسر جهان می‌توانند درخواست خرید بلیت‌ها را به فیفا ارائه دهند اما تضمینی برای دریافت وجود ندارد. طبق قوانین فیفا اگر تعداد درخواست‌های ارائه شده بیش از بلیت‌های موجود باشد قرعه‌کشی صورت خواهد گرفت. هر هواداری تا پیش از روز 25 آبان ماه سال جاری اطلاعاتی درباره وضعیت درخواستی بلیت خود دریافت می‌کند. مرحله دوم فروش بلیت‌های جام جهانی توسط فیفا در روزهای 25 آبان تا 7 آذر ماه سال جاری انجام می‌شود. آخرین مرحله فروش بلیت‌ها نیز از 29 فروردین سال 1397 خواهد بود.

خبر دیگر از روسیه و جام جهانی 2018 روسیه مربوط به تامین امنیت این رقابت‌ها است.

آلکسی سوروخین، مدیر اجرایی کمیته سازماندهی جام جهانی 2018 روسیه گفت: در حدود 14 هزار و پانصد نفر از نیروهای امنیتی شرکت‌های خصوصی امنیت دیدارهای جام جهانی 2018 روسیه را تحت نظر خواهند داشت.

وی افزود: برنامه‌ریزی ما این است که 16 هزار و پانصد نفر بر جام جهانی نظارت داشته باشند که تعداد 14 هزار و پانصد نفر نیز از شرکت‌های امنیتی بخش خصوصی با دیگر نهادهای امنیتی همکاری و مشارکت خواهند داشت.

جام جهانی 2018 روسیه با شرکت 32 تیم از جمله ایران در روزهای 24 خرداد تا 24 تیر ماه سال 1397 در 12 ورزشگاه 11 شهر برگزار خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر