سه سارق شب رو که به خانه مهندس تهرانی دستبرد زده و گاوصندوق 500میلیون تومانی را دزدیده بودند، در کرج بازداشت شدند.
کد خبر: ۱۰۷۹۷۹۴
دستبرد به 3 آپارتمان در 15 دقیقه ! +عکس

به گزارش جام‌جم، چندی پیش مردی با حضور در کلانتری پاسداران از حمله سه دزد چاقو به دست به خانه اش و سرقت اموالی به ارزش 500 میلیون تومان خبر داد.

شاکی که مهندس الکترونیک بود به افسر تحقیق گفت: شب حادثه همسر و فرزندانم برای مهمانی به خانه برادرزنم رفته بودند. من به خاطر خستگی در خانه ماندم و خوابیدم. ناگهان سروصدا شنیدم. همین که خواستم بیدار شوم متوجه حضور سه مرد جوان بالای سرم شدم. یکی از آنها چاقویی را زیر گلویم گذاشت و تهدیدم کرد اگر فریاد بزنم و کمک بخواهم، مرا خواهد کشت.

وی افزود: یکی از آنها کنارم ماند و با چاقویی که داشت مدام مرا تهدید می‌کرد.دو نفر دیگر سراغ گاوصندوق رفتند. داخل گاوصندوق 500 میلیون تومان جواهر، سکه و پول بود که آن را دزدیدند. بعد از رفتن آنها، ابتد با پلیس و بعد با خانواده ام تماس گرفته و موضوع را اطلاع دادم. با بررسی خانه متوجه شدم دزدان در ورودی را تخریب کرده و وارد شده‌اند. به طبقه اول و سوم رفتم که دیدم در ورودی این دو آپارتمان نیز تخریب شده و وسایل خانه‌شان به هم ریخته بود. با همسایه‌ها تماس گرفتم و ماجرا را خبر دادم.

با توجه به گفته‌ های مالباخته، ماموران کلانتری برای بررسی صحنه سرقت در خانه او حاضر شدند. بررسی‌ها نشان می‌داد گفته‌های شاکی صحت دارد و خانه او و دو همسایه مورد سرقت قرار گرفته است. سارقان با تخریب در ورودی ساختمان وارد آنجا شده و بعد از تخریب در آپارتمان‌ها با دیلم، به این سرقت دست زده‌اند.

با تشکیل پرونده قضایی در شعبه چهارم دادسرای ناحیه 34 تهران با دستور قاضی رستمی، پرونده برای ادامه تحقیقات در اختیار ماموران پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

جست‌وجوهای پلیسی برای یافتن ردی از سارقان فراری ادامه داشت تا این‌که ماموران در بازبینی از دوربین‌های اطراف خانه شاکی به تصاویری دست یافتند که نشان می‌داد، یکی از سارقان با خودرو آمده و دو نفر دیگر، از دو جهت خیابان در حالی که چاقو و دیلم به‌دست داشتند، به او ملحق شده و در 15 دقیقه سرقت را انجام داده بودند.

با به‌دست آمدن تصویر متهمان فراری جست‌وجوی پلیس برای یافتن آنها ادامه داشت تا این‌که دو روز پیش ماموران پلیس تهران متوجه شدند سه سارق فراری به اتهام سرقت‌های سریالی از چند خانه در شهر کرج بازداشت شده‌اند و در جریان تحقیقات به سرقت از خانه شاکی در تهران نیز اعتراف کرده‌اند.

با دستگیری این سه سارق،‌ هماهنگی قضایی انجام و قرار شد آنها برای ادامه تحقیقات در اختیار ماموران پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران قرار بگیرند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها