jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۱۰۷۶۸   ۱۲ تير ۱۳۸۱  |  ۲۱:۴۶

با وجودی که همه از رابطه دوستانه رونالدو کوپر و ماسیمو موراتی رئیس متمول باشگاه اینترمیلان خبر دارند اما رونالدو روز گذشته به روزنامه آ اس چاپ اسپانیا گفته است که منتظر تلفن رئالیهاست آ اس در این باره از قول رونالدو نوشت

اگر رئال مادرید مرا می خواهد، باید به من زنگ بزند در حال حاضر من بازیکن اینتر هستم و در این باره باید نشستی سه جانبه داشته باشیم ؛ البته به شرط این که آنها بخواهند من در مادرید باشم این کلمات بدون شک باعث دلخوری ماسیمو موراتی می شود؛ چرا که او عقیده دارد با رونالدو رابطه قلبی دارد و هیچ اختلافی میان آنها وجود ندارد. با همه این حال ، روزنامه های چاپ ایتالیا دیروز عنوان نخست مطالب خود را به توافق دوباره رونالدو با اینتر اختصاص داده اند. مقامات باشگاه اینتر گفته اند که حاضرند با شرایط قبلی تا سال 2007 با رونالدو قرارداد امضا کنند، نه با هیچ شرط جدیدتری این در حالی است که هنوز رونالدو هیچ حرفی از عقد قرارداد با اینتر به میان نیاورده است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر