jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۰۷۳۸۷۳ ۲۶ شهريور ۱۳۹۶  |  ۱۲:۳۰

بازیکنان پس از گلزنی معمولا شادی های مختلفی از خود نشان می دهد.

این شادی پس از گل خطرناک است، انجام ندهید! +عکس

به گزارش جام جم آنلاین ، یکی به نشانه عشق به همسرش حلقه اش را می بوسد، یکی روی زمین شیرجه می رود، یکی دستانش را تکان می دهد، یکی فریاد می زند، یکی فقط می دود.

اما در میان شادی های پس از گل فوتبالی چند مورد خطرناک هستند و به فوتبالیست ها توصیه می شود این کار را هرگز انجام ندهند. یکی از این شادی های پس از گل حالتی است که دو فوتبالیست پس از به ثمر رسیدن گل به طرف هم می دوند می پرند و قفسه سینه و شکمشان را به یکدیگر می زنند.

بر اساس گزارش telegraph این نوع شادی پس از گل اخیرا قربانی داشته و در لیگ غیر حرفه ای ایرلند باعث شکستگی دنده های یک بازیکن شده است. البته موارد میتواند خطرناک تر از این هم باشد چرا که بر اساس این گزارش این نوع شادی می تواند باعث ایست قلبی نیز شود!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر