jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۷۳۱۳۳ ۲۵ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

جشنواره انگور سیاه با هدف معرفی این محصول ارگانیک در روستای گومان سردشت برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز آذربایجان‌غربی، این جشنواره هر سال با هدف معرفی انگور سیاه به عنوان یک محصول ارگانیک، بازاریابی و فروش، معرفی ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی سردشت، شناساندن خواص مختلف انگور سیاه، تقویت تشکل‌ها و تعاونی‌های مرتبط با تاکداری و معرفی شهرستان سردشت به عنوان قطب انگور دیم برگزار می‌شود.

گفتنی است امسال در 5000 هکتار از اراضی سردشت، انگور سیاه با پیش‌بینی کشت 25 هزار تن محصول کشت شده است. بیش از 7000 نفر در زمینه باغداری انگور سیاه در سردشت فعالند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر