jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۰۷۳۰۲۸ ۲۳ شهريور ۱۳۹۶  |  ۱۶:۳۰

زوج جوان تلاش کردند جان پسر 11 ساله‌شان را که در دهانه آتشفشانی با گرمای 1000 درجه گرفتار شده بود نجات دهند که خود نیز به کام مرگ رفتند.

سقوط مرگبار یک خانواده به دهانه آتشفشان + عکس

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از باشگاه خبرنگاران، یک زوج به همراه پسر 11 ساله‌شان پس از ورود به محدوده ممنوعه یک دهانه آتشفشانی در غرب ناپل ایتالیا، در یک حادثه تراژدی جان خود را از دست دادند.

این زوج که با دیدن پسر گرفتار شده خود تلاش می‌کردند جان او را نجات دهند خود نیز به کام مرگ گرفتار شدند. شدت گرمای دهانه آتشفشانی حدود 1000 درجه بود. گفته می شود این پسر خردسال زمانی گرفتار شد که وارد محدوده ممنوعه این دهانه آتشفشانی شده بود.

مادر 42 ساله و پدر 45 ساله وی که قصد نجات جان فرزند خود را داشتند در یک تراژدی خود نیز گرفتار شده و با سقوط به این دهانه آتفشانی 1.5 متری جانشان را از دست دادند.

پسر 7 ساله و دوم این خانواده که با دیدن این صحنه دچار ترس و وحشت شده بود بلافاصله مسئولان مربوطه را در جریان این اتفاق شوم قرار داد.

پزشکان علت مرگ هر سه قربانی را استنشاق گازهای سمی و در نهایت سقوط از دهانه آتشفشانی تشخیص دادند.

این خانواده که اهل منطقه «تورین» در شمال ایتالیا بودند برای گردش و تفریح به منطقه کذکور سفر کرده بودند.

گفتنی است؛ این آتشفشان خاموش آخرین بار در سال 1198 فوران کرده بود اما هنوز دهانه آن فعال بود و گوگرد داغ تولید می کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

ما شاخه‌های توأم سیبیم و دیر نیست ...

ما شاخه‌های توأم سیبیم و دیر نیست ...

هفته گذشته به دانشگاه کابل حمله انتحاری شد. مردم ایران در همدردی با خواهران و برادران افغانستانی‌شان سنگ تمام گذاشتند. آنها با هشتگ #جان- پدر- کجاستی؟ تمام فضای مجازی را تسخیر کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر