jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۷۲۴۱۴ ۲۲ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

«شب‌شنبه‌ها» در بیست و دومین تجربه از دوره چهارم خود، میزبان اشکان خطیبی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی مجموعه شب‌شنبه‌ها، اشکان خطیبی که سال گذشته نیز در قالب برنامه شب‌شنبه‌ها دست به تجربه‌های جدیدی زده بود، کنسرت «قلم را بچرخان» خود را در آخرین هفته از دوره چهارم شب‌شنبه‌ها اجرا می‌کند.

این مجموعه برنامه که با رویکرد تجربه‌های متفاوت و گفت‌وگوهای تازه در باب دیدن و شنیدن اجرا می‌شود، در هفته‌های گذشته میزبان اجراهای مختلفی در سبک‌های گوناگون شده و با خلق تجربه‌های جدید در پرفورمنس موسیقی مورد استقبال مخاطبان قرار گرفته است. اشکان خطیبی نیز شامگاه شنبه کنسرت قلم را بچرخان (راک دِ پن) را در سالن تئاتر مستقل تهران روی صحنه خواهد برد. نیما رمضان، اشکان آبرون، آرش سعیدی، سروش عدل و بردیا امیری، خطیبی را در این اجرا همراهی می‌کنند. همچنین سهیل دانش اشراقی نیز نقاشی دیجیتال را به عهده دارد.

شب‌شنبه‌ها در بیست و دومین تجربه از دوره چهارم خود، شنبه 25 شهریور میزبان پرفورمنس موسیقی قلم را بچرخان در سالن تئاتر مستقل تهران می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر