jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۰۷۲۲۴۷ ۲۱ شهريور ۱۳۹۶  |  ۱۶:۳۰

پلیس ترکیه طی عملیاتی در استانبول ۲۵ نفر را به اتهام عضویت در گروهک تروریستی داعش بازداشت کرد.

بازداشت ۲۵ نفر به اتهام همکاری با داعش در ترکیه

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، پلیس ترکیه روز سه شنبه (امروز) اعلام کرد که ۲۵ نفر را به اتهام عضویت در گروهک تروریستی داعش بازداشت کرده است.

بر اساس این خبر ۳ نفر از این افراد به نظر می رسد که از سرکرده های این گروهک تروریستی باشند. خبرنگار آناتولی به نقل از منابع در پلیس ترکیه گزارش داد که یگان مبارزه با تروریسم پلیس ترکیه صبح امروز چندین عملیات را برای بازداشت این افراد اجرا کرده اند.

پلیس ترکیه می گوید این سه سرکرده داعش دستور انجام عملیات های تروریستی در ترکیه را داده بودند. عملیات برای شناسایی و بازداشت این افراد در سه نقطه از استانبول اجرا شده است و منجر به بازداشت ۲۵ نفر شده است.

آناتولی به نقل از منابع آگاه گزارش داده که ۲۲ نفر از افراد بازداشت شده خارجی هستند و اسناد و مدارک زیادی که مربوط به داعش بوده در این عملیات کشف و ضبط شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما شاخه‌های توأم سیبیم و دیر نیست ...

ما شاخه‌های توأم سیبیم و دیر نیست ...

هفته گذشته به دانشگاه کابل حمله انتحاری شد. مردم ایران در همدردی با خواهران و برادران افغانستانی‌شان سنگ تمام گذاشتند. آنها با هشتگ #جان- پدر- کجاستی؟ تمام فضای مجازی را تسخیر کردند.

افول ظرفیت‌های سخت و نرم آمریكا

افول ظرفیت‌های سخت و نرم آمریكا

آمریكا امروز به‌عنوان پرچمدار یك نوع مدل سیاسی كه از آن به لیبرالیسم یاد می‌شود پس از یك فرآیند طولانی شاهد وضعیتی است كه تحت عنوان پیدایش گسل‌های اجتماعی، محل بروز جلوه‌های روشنی از نابرابری و تبعیض است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر