jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۷۱۲۹۲ ۱۹ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

جلسه هماهنگی استقبال از مهر با حضور شهردار تهران و وزیر آموزش و پرورش برگزار شد و در پی آن تصمیم به ورود 150 خودروی استاندارد برای سرویس مدارس و همچنین توزیع دو میلیارد و 500 میلیون تومان بن بازباران گرفته شد.

به گزارش تسنیم، در ابتدای جلسه هماهنگی استقبال از مهر، محمد بطحایی‌‌ با تاکید بر ضرورت ارتباط مدرسه با جامعه افزود: با حضور آقای نجفی به عنوان شهردار تهران امیدوار هستم که بتوانیم نوع ارتباط آموزش و پرورش را به گونه‌ای پیش ببریم که دانش‌آموزان آموزش‌های شهروندی را به خوبی فرابگیرند. وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اقدامات شهرداری تهران در آستانه شروع سال تحصیلی جدید، بیان کرد: اقدامات مربوط به آغاز مهر می‌تواند این پیام را دهد که تعلیم و تربیت بچه‌ها مهم است و از این منظر تبلیغات محیطی و بصری کمک شایانی به انتقال این مفاهیم به جامعه می‌کند. البته ما آمادگی داریم تا با کمک شهرداری تهران پیام‌ها را از حیث محتوا کمی غنی‌تر کنیم.

‌مجتبی عبداللهی، معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران نیز در این جلسه با ارائه گزارشی از اقدامات ستاد استقبال از مهر همزمان با نزدیک شدن به آغاز سال تحصیلی جدید، بیان کرد: مصوبه‌ای در سال 89 تدوین شد که براساس آن شهرداری تهران تلاش کرد از مدارس شهر تهران حمایت کند. در این راستا، 33 میلیارد تومان اعتبار که 40 درصد آن عمرانی، 20 درصد تجهیزی و 40 درصد برنامه‌ریزی است، برای بهسازی و حمایت از مدارس در نظر گرفته شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر