jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۹۵۶۶ ۱۳ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

امیر مهدی‌زاده، ملی‌پوش کاراته در پاسخ به این پرسش که وقتی کاراته تیم ملی ندارد آیا هزینه اعزام به مسابقات مختلف را باید هر کدام از کاراته‌کاها شخصی پرداخت کنند یا خیر، گفت: بله؛ اعزام به برخی مسابقات از سوی فدراسیون کاراته نیست. بچه‌هایی که به این مسابقات اعزام می‌شوند هرکدام بسختی هزینه‌های حضور در این مسابقات را فراهم می‌کنند .

مهدی‌زاده در ادامه صحبت‌های خود با ارائه یک پیشنهاد به مسئولان فدراسیون کاراته گفت: به نظرم فدراسیون کاراته باید قانونی را تصویب کند تا هر کدام از کاراته‌کاهایی که بین ده نفر اول رنکینگ جهانی هستند با هزینه فدراسیون به مسابقات لیگ جهانی اعزام شوند. در حال حاضر ما شاید چهار نفر را داشته باشیم که در بین ده نفر اول رنکینگ جهانی هستند. این خواسته ما بحق است و به نظرم باید فدراسیون به این موضوع ورود کند تا این فشار مالی از روی دوش ما برداشته شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر