jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۹۵۵۶ ۱۳ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

گزینه پیشین هدایت تیم ملی ایران گفت: پیشنهادهایی که از ایران و چین داشتم، دو یا سه برابر دستمزد کنونی من در گدانسک بود و می‌توانستم با آنها پول پارو کنم.

تیم ملی والیبال لهستان در حالی از راهیابی به مرحله نیمه‌نهایی مسابقات قهرمانی اروپا بازماند که میزبان این مسابقات است. میخاو کوبیاک، کاپیتان تیم ملی لهستان، دلیل موفق نشدن تیمش را لیگ این کشور عنوان کرده و گفته است، پلاس لیگا، بستر مناسبی برای تشکیل یک تیم ملی خوب نیست.

از طرف دیگر، آندره‌آ آناستازی، سرمربی ایتالیایی لهستان و گزینه پیشین هدایت تیم ملی ایران نیز متهم شده به دلیل داشتن تیم در پلاس لیگا مجبور است از این لیگ دفاع کند. او در پاسخ گفت: شاید مجبور شوم برای اثبات دلایلم، بحث کنم اما من اخیرا پیشنهادهایی از ایران و چین دریافت کردم. با این حال همچنان در گدانسک هستم چون اعتقاد دارم، لهستان و لیگ این کشور، مکانی سحرآمیز برای مربیان است.

آناستازی ادامه داد: پیشنهادهایی که از ایران و چین داشتم، دو یا سه برابر دستمزد کنونی من در گدانسک بود. می‌توانستم پول پارو کنم اما می‌خواهم در لهستان کار کنم چون احساس فوق‌العاده‌ای دارم. در ضمن، کوبیاک فقط به خاطر پول بیشتر به ژاپن رفت، نه به خاطر جذابیت لیگ این کشور!

وی در باره آینده لیگ لهستان گفت: در حال تجربه کردن شرایط اقتصادی نه چندان خوبی هستیم چون تیم‌ها بودجه کمتری به نسبت سال گذشته دارند. بازیکنان زیادی هم لیگ را ترک کردند چون تیم‌های دیگر به آنها پول بهتری می‌دادند. می‌توانیم با کمک یکدیگر، شرایط لیگ را بهتر کنیم. ایتالیا هم با مشکلات بزرگ مالی دست‌و‌پنجه نرم می‌کند اما بهترین تیم‌ها را در جهان دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر