jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۹۴۳۴ ۱۳ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

فرمانده کل قوا در دیدار فرماندهان و مسئولان قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا(ص) تاکید کردند

قرارگاه پدافند هوایی، خط مقدم دفاع از کشور

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی ظهر دیروز در دیدار فرماندهان و مسئولان قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا (صلی‌الله‌علیه‌وآله)، این قرارگاه را «خط مقدم دفاع از حیثیت و موجودیت کشور» خواندند و با اشاره به نقش بی‌بدیل نیروی انسانی در پیشرفت بخش‌های مختلف از جمله نیروهای مسلح، تأکید کردند: باید با کار و تلاش بی‌وقفه، استعدادهای پرشمار نیروی انسانی را شکوفا کنید و آن را در خدمت رفع نیازها و کمبودهای کشور قرار دهید. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا، خدمت در خط مقدم و مقابله با تهدیدات را فرصتی ارزشمند برای نیروهای غیور، مؤمن و شریف در قرارگاه پدافند هوایی برشمردند و افزودند: کارهای بسیار خوبی در قرارگاه پدافند هوایی انجام شده است که نشان‌دهنده‌ وجود عزم و انگیزه و توانایی در این نیرو است.

رهبر انقلاب اسلامی، نیروی انسانی باسواد، باتدبیر، شجاع و خستگی‌ناپذیر را پایه و اساس غلبه بر موانع و عبور از آنها دانستند و گفتند: پیشرفت‌های فراوان در بخش‌های مختلف همچون نیروهای مسلح و همچنین بخش علم و فناوری نشان‌دهنده‌ وجود توانایی در نیروی انسانی جوان و پرانگیزه‌ کشور است و فرزندان توانای ایران ـ چه در داخل و چه در مراکز علمی و فناوری دنیا ـ مایه‌ افتخار و مباهات هستند.

ضرورت ارائه طرح‌های نو

ایشان، نسخه‌ علاج‌بخش مشکلات کشور را به‌کار گرفتن و فعال کردن این توانایی‌ها و استعدادهای جوشان خواندند و با تقدیر از هماهنگی ارتش و سپاه در قرارگاه پدافند هوایی و همچنین همکاری این قرارگاه با وزارت دفاع و دانشگاه‌ها و مراکز علمی در برطرف کردن نیازها و کمبودها، افزودند: کار و تلاش را با آهنگی پرشتاب‌تر از قبل ادامه دهید و با ارائه‌ طرح‌های نو و ابتکاری در جهت خودکفایی کشور
به پیش بروید.

پیش از سخنان فرمانده معظم کل قوا، امیر سرتیپ اسماعیلی، فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا (صلی‌الله‌علیه‌وآله) با گرامیداشت سالروز تشکیل این قرارگاه، گزارشی از مهم‌ترین اقدامات انجام‌شده بیان کرد.

نخستین جلسه درس خارج فقه در سال تحصیلی جدید

نخستین جلسه‌ درس خارج فقه حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در سال تحصیلی جدید، صبح دیروز با حضور جمعی از فضلا و طلاب علوم دینی در حسینیه‌ امام خمینی (ره) برگزار شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر