jamejamonline
ورزشی بانوان کد خبر: ۱۰۶۹۱۴۵ ۱۲ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۸:۵۲

دامنه کار بزرگ و بی سابقه ای که سه ماه پیش در تهران آغاز شد حالا به دیگر شهرها هم می رسد. رشته نوپای وزنه برداری بانوان اینبار در ارومیه جان می گیرد.

وزنه برداری بانوان اینبار در ارومیه جان می گیرد

به گزارش جام جم آنلاین ، کلاس وزنه برداری بانوان در شهرستان ارومیه هم برگزار شد.

عبدالله چمن گلی مدیرکل ورزش استان آذربایجان غربی در نخستین روز از کلاس های وزنه برداری بانوان حضور پیدا کرد.

کلاس‌های تئوری وزنه برداری بانوان با حضور ریحانه طریقت نایب رئیس بانوان فدراسیون وزنه برداری و ایوب بهتاج مدیرکل ورزش استان اردبیل به عنوان مدرس این دوره از کلاس ها، در مجموعه ورزشی غدیر شهرستان ارومیه برگزار شد.

بهتاج در پایان این کلاس در خصوص برگزاری کلاس های آموزشی وزنه برداری بانوان در کشورمان این چنین گفت: با تلاش های مسئولان فدراسیون وزنه برداری مجوز آموزش وزنه برداری در بخش بانوان صادر شد. امیدواریم کلاس‌های داوری و مربیگری بانوان که برای بار نخست در ارومیه برگزار می‌شود، سبب اعتلای این ورزش در کشورمان شود.

در ادامه نیز عبدالله چمن گلی مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: نگرش مثبت ورزش به حوزه بانوان برایمان بسیار با ارزش است. از این رو هیئت وزنه برداری آذربایجان غربی که یکی از هیئت‌های فعال در ورزش این استان است کلاس های وزنه برداری بانوان در شهرستان اورمیه برگزار کرد. ایران اسلامی ظرفیت‌های ورزشی بسیاری دارد وکسب مدال توسط وزنه‌برداران کشورمان کاری بسیار آسان است که امیدواریم بانوان ما بتوانند در این مسیر گام‌های بلندتری بردارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر