jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۹۰۲۱ ۱۲ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: امروز موازنه قدرت به نفع انقلاب و نظام ما تغییر کرده؛ هیچ‌کس باور نمی‌کرد آمریکا با آن‌همه نیروگاه هسته‌ای امروز در حاشیه تحولات منطقه قرار دارد.

سردار حسین سلامی در مراسم سالگرد شهادت سردار شهید محمود کاوه و سردار شهید مدافع حرم مرتضی عطایی با بیان این‌که دشمنان بعد از انقلاب نیز تاکنون همواره به‌دنبال ضربه واردکردن بر جمهوری اسلامی ایران بودند، تصریح کرد: جنگ‌های نیابتی در سوریه نیز با همین هدف دنبال شد، اما شور و حال و مقاومت دوران دفاع مقدس در این زمان نیز دوباره جوانه زد و بر اثر پرورش معنوی ولی‌فقیه، فرزندان این ملت با ادبیات جهاد و شهادت‌طلبی آشنا شدند و این ملت بعد از تمام صحنه‌هایی که برای ما رقم زد موفق شدند. ما ندیدیم دشمن از به‌کار بردن تمام قدرت‌های خود برای از بین بردن این ملت دست برداشته باشد، اما با تمام اینها ملت ما تا جان خود ایستاد و جانفشانی کرد. / تسنیم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر