jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۸۹۳۷ ۱۲ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: طی دو روز آینده، بارش‌های رگباری، بخش‌هایی از این استان بویژه مناطق مرکزی را فرا می‌گیرد.

علی دولتی‌مهر تصریح کرد: جریان‌های شمالی و هوای خنک استان‌های حاشیه دریای خزر را طی روزهای آینده متأثر ساخته و بارش باران به‌دنبال دارد. وی افزود: با ورود این جریانات به آسمان استان، بارش‌های رگباری باران از امروزیکشنبه تا سه‌شنبه این هفته پیش‌بینی شده است. وی تأکید کرد: بارش‌های رگباری با وزش باد در برخی مناطق حاکم بوده و بویژه در بخش مرکزی استان پیش‌بینی شده سرعت وزش باد تند باشد. / مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر