jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۰۶۸۴۴۹ ۱۰ شهريور ۱۳۹۶  |  ۱۳:۵۸

امروز در حلقه محاصره‌ مقاومت اتفاق افتاد؛

هلاکت شمار زیادی از عناصر داعش در سوریه

عملیات ارتش سوریه در ریف شرقی استان حماه همچنان با کشته زخمی شدن تکفیری های تروریست ادامه دارد.

هلاکت شمار زیادی از عناصر داعش در سوریه

به گزارش جام جم آنلاین، خبرگزاری سانا گزارش داد که نیروهای سوری امروز موفق شدند کنترل روستا و ارتفاعات «صلبا» و مناطق «رسم المزارع، زنوبا، توینة، حسو، مکیمن شمالی و جنوبی، طیبة دکیج و جب الأبیض » را به دست گیرند.

در جریان عملیات نیروهای سوری شمار زیادی از عناصر داعش کشته و زخمی شدند و خودروها و جنگ افزارهای متعلق به آنان نیز منهدم شد.

در همین راستا، نیروهای مقاومت روز گذشته موفق شدند در شرق حماه روستاهای «القسطل الشمالی، القسطل الوسطانی، القسطل الجنوبی، المکسر الشمالی و المکسر الجنوبی» را آزاد کنند.

گروه تروریستی داعش که این روزها در این قسمت از سوریه وضعیت خوبی ندارد، چندی پیش به برخی از عناصر خود دستور داده بود که از شهرک «عقیربات» در ریف شرقی «حماه» به القسطل الشمالی و القسطل الجنوبی بروند.

در واقع داعش قصد داشت با این کار اجازه ندهد که عناصر وابسته به خود در این دو روستا تسلیم و عازم مناطق تحت کنترل ارتش سوریه در منطقه محاصره شده ریفهای شرقی حماه و حمص شوند، ولی اعزام نیروی بیشتر نیز سد راه نیروهای مقاومت نشدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر