jamejamonline
ورزشی بانوان کد خبر: ۱۰۶۸۲۹۳ ۰۹ شهريور ۱۳۹۶  |  ۱۱:۰۰

فرزانه فصیحی که سال گذشته رکورد پر سر و صدایی در دوی 200 متر شکست اکنون خواهان مطالبه حق خودش است.

سریع ترین دختر ایران : حق من کجاست؟

به گزارش جام جم آنلاین ، بنابر تصمیم مهم فدراسیون دوومیدانی این دونده جایی در رقابت های داخل سالن آسیا نخواهد داشت.

فرزانه فصیحی سریعترین دختر ایران با انتشار ویدیویی در اینستاگرام نوشته: «روزی که رکورد ۶۰ متر داخل سالن ایران رو جابه جا کردم فقط ۳ صدم ثانیه تا ورودی جهانی فاصله داشتم که تا امروز در دوی سرعت، دختری در رده بزرگسالان حتی نتونسته به این ورودی‌ها نزدیک بشه.

بر این باور بودم استعدادی که تونست خودشو ثابت کنه از این لحظه با برنامه‌ریزی مسئولین حتماً میتونه به فکر جهانی شدن باشه ولی در این مدت تمام تصوراتم فروریخت و امروز عدم اعزام به بازیهای داخل سالن ترکمنستان، گواهیست بر درستی این ادعا. این فیلم مسابقات داخل سالن اروپاست که پارسال با هزینه شخصی شرکت کردم.
حق من کجاست؟»

اما پریسا بهزادی نائب رییس فدراسیون دوومیدانی دراینباره در گفت و گو با سایت ورزش بانوان تاکید کرده که اوعملکرد خوبی در بازی های جام بزرگ آسیا و بازی های کشورهای اسلامی نداشته ونمیتواند در رقابت های قهرمانی داخل سالن آسیا شرکت کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر