jamejamonline
سیاسی سیاست خارجی کد خبر: ۱۰۶۸۱۶۲ ۰۸ شهريور ۱۳۹۶  |  ۲۰:۳۰

در دیدار بشار اسد و جابری انصاری مطرح شد

تاکید ایران و سوریه بر حفظ هوشیاری در مبارزه با تروریسم

در دیدار رئیس جمهور سوریه با معاون عربی-آفریقایی وزارت امور خارجه، دو طرف بر ضرورت حفظ هوشیاری و هماهنگی سوریه و ایران در مرحله فعلی تاکید کرد.

تاکید ایران و سوریه بر حفظ هوشیاری در مبارزه با تروریسم

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، معاون عربی و آفریقا وزارت امور خارجه و مذاکره کننده ارشد ایران در روند آستانه، که جهت گفتگو با مقامات سوریه پیرامون آخرین تحولات سوریه و منطقه و روند مذاکرات بین المللی صلح سوریه وارد دمشق شده است، با بشار اسد رییس جمهور سوریه دیدار و گفتگو کرد.

حسین جابری انصاری در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از روند تحرکات دیپلماتیک جمهوری اسلامی ایران با طرفهای مختلف منطقه ای و بین المللی در ارتباط با سوریه، و با اشاره به سرعت حوادث و تحولات بر ضرورت رایزنی مستمر و نزدیک میان طرفین تاکید کرد.

رییس جمهور سوریه نیز در این دیدار ضمن تقدیر از حمایتهای ملت، دولت و رهبری جمهوری اسلامی ایران از سوریه در مبارزه با تروریسم، بر ضرورت حفظ هوشیاری و هماهنگی سوریه و ایران در مرحله فعلی تاکید کرد.

در این دیدار دو طرف با مرور آخرین تحولات میدانی و سیاسی، درباره افق های پیش رو در زمینه حل بحران سوریه به ویژه در چارچوب روند آستانه گفتگو و تبادل نظر کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر