jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۸۱۱۸ ۰۹ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مدیرکل استاندارد استان قم گفت: در برخی موارد، نصب آسانسور توسط افرادی انجام می‌شود که فاقد صلاحیت انجام کار هستند. متأسفانه این کار با استفاده از اعتبار امضا و مهر شرکت‌های دارای تائیدیه انجام‌شده و عنوان مهرفروشی به آن اطلاق می‌شود.

منصور فرزانه با اشاره به اهمیت توجه به استانداردسازی آسانسورها اظهار کرد: اکثر آسانسورهای بخش دولتی با همکاری دستگاه‌ها مورد ارزیابی قرار گرفته و در مرحله دوم قرار است آسانسورهای اماکن عمومی مانند بیمارستان‌ها، مدارس، دانشگاه‌ها و هتل‌ها مورد استانداردسازی قرار گیرد. وی با اشاره به فوت چهار دانشجو در حادثه سقوط بالابر در اواخر سال گذشته عنوان کرد: بالابر نصب‌شده به‌صورت غیراصولی نصب‌شده بود و بی‌شک ادامه چنین روندی به بروز حوادث مشابه منجر خواهد شد و باید به‌طورجدی به این موضوع رسیدگی شود./ تسنیم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر