jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۷۲۵۲ ۰۷ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

تیم بسکتبال پتروشیمی بندرامام تمرینات فصل جدید خود را در تهران آغاز کرد. بهنام یخچالی و اوشین ساهاکیان از بازیکنان فصل قبل پتروشیمی برای فصل جدید هم با این تیم به توافق رسیده‌اند و سعید داورپناه، میثم میرزایی و سجاد مشایخی از بازیکنان فصل قبل نفت آبادان به پتروشیمی پیوسته‌اند.

نوید نیکتاش، بازیکن ایرانی ـ فرانسوی تیم ملی نیز با پتروشیمی قرارداد بسته و میرزابگیچ سنتر اسلوونیایی به همراه ویلی وارن گارد آمریکایی سهمیه‌های خارجی پتروشیمی هستند که مراحل دریافت ویزای خود را می‌گذرانند و بزودی به این تیم ملحق می‌شوند. تیم پتروشیمی بندرامام از 31 شهریور در جام باشگاه‌های آسیا با حریفان آسیایی وارد رقابت می‌شود. جام باشگاه‌های آسیا در دو گروه پنج تیمی به میزبانی شنزوی چین برگزار می‌شود. نماینده ایران در گروه اول با تیم‌های آستانا قزاقستان، مونو ومپایرز تایلند، سریت رام‌الله فلسطین و نماینده ژاپن همگروه شد. تیم‌های الاهلی امارات، ONGC هند، الریاضی لبنان، داسین تایگرز چین تایپه و چاینا کشگر چین هم در گروه دوم مسابقات جای گرفتند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر