jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۶۷۸۷ ۰۶ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مدیر عامل شرکت فولاد اکسین خوزستان گفت: با تولید 94هزار و 500 تن ورق، رکورد تولید در شرکت فولاد اکسین خوزستان شکسته شد.

به گزارش جام جم، عبدالرضا محمودپور اظهار کرد: با زحمات شبانه‌روزی پرسنل و کارکنان شرکت فولاد اکسین خوزستان، موفق به تولید 94 هزار و 500 تن ورق عریض شدیم تا رکورد تولید در این شرکت شکسته شود.

وی افزود: برای ثبت رکورد جدید تولید در فولاد اکسین باید به کارکنان و کارگران خدا قوت گفت زیرا رکورد تولید 94هزار و 500 تن فولاد در ماه، عددی است که از تاریخ شروع به کار شرکت فولاد اکسین خوزستان تا به حال از آن عبور کرده‌ایم.

مدیر عامل شرکت فولاد اکسین خوزستان تصریح کرد: کار کردن در این هوای گرم و در دمای حدود 50 درجه که در صنعت فولاد کاری بسیار سخت و دشوار است و رسیدن به این میزان تولید در این شرایط دشوار، سختی‌های خاص خود را دارد و در این زمینه باید از پرسنل تولید، پشتیبانی تولید، بازرگانی و سایر واحدهای پشتیبانی تشکر کرد.

محمودپور عنوان کرد: تولید 94 هزار و 500 تن ورق گامی در جهت اقتصاد مقاومتی و بیانگر آن است که توانسته‌ایم در جهت تولید اقتصادی و اشتغال حرکت کنیم زیرا هر میزان تولید در کارخانه بالا برود، اشتغال و ارزش افزوده بیشتری برای شرکت ایجاد می‌شود و این مساله گامی به سمت تحقق اقتصاد مقاومتی است. وی گفت: شرکت دارای تعهدات زیادی به مشتریان خود است که برای انجام این تعهدها، نیاز دارد تولید بیشتر و اقتصادی‌تری داشته باشد تا بتواند، تعهدات را عملی و شرکت را از وضعیت کنونی خارج کند. مدیر عامل فولاد اکسین با مقایسه آمار مطالبات و تعهدات شرکت نسبت به 8 ماه گذشته، خاطرنشان کرد: وضعیت عمل به تعهدات و سفارشات شرکت به بازار بهبود یافته و این مساله نتیجه زحمات پرسنل شرکت است. همچنین مقدار مطالبات شرکت در طول 8 ماه اخیر کاهش پیدا کرده است و امیدواریم با همکاری دادستانی سایر مطالبات را نیز دریافت کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر