jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۶۶۷۲۳ ۰۵ شهريور ۱۳۹۶  |  ۱۵:۰۲

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در آستانه دیدار کره جنوبی و ایران در انتخابی جام جهانی 2018 ایران را حریفی آسان برای کره جنوبی قلمداد می کند.

اظهارنظر عجیب AFC: ایران حریفی آسان برای کره جنوبی است!

به گزارش جام جم آنلاین ، دیدار تیم های ملی فوتبال کره جنوبی و ایران پنج شنبه ساعت 16:30 به وقت تهران در سئول برگزار می شود.

AFC در اینباره نوشت: «در گروه A، ایران در هفته هشتم از مرحله پایانی انتخابی جام جهانی 2018 با شکست ازبکستان در تهران صعودش به مرحله پایانی این رقابت‌ها را قطعی کرد، اما تیم تحت‌هدایت کی‌روش که در این مرحله شکستی را متحمل نشده، با توجه به مسجل شدن صعودش می‌تواند حریف آسانی برای کره دوم جدولی در بازی روز پنجشنبه در سئول باشد.»

این گزارش در ادامه آورده است: «کره جنوبی باید در بازی مستقیم خود برابر ایران به پیروزی برسد و ازبکستان از کسب حداقل یک امتیاز از بازی با چین در شهر ووهان ناکام بماند، تا شاگردان شین تائه‌یونگ به عنوان تیم دوم گروه A به مرحله پایانی جام جهانی 2018 صعود کنند و از بازی هفته پایانی در تاشکند که جدالی برای کسب پیروزی خواهد بود، جلوگیری کند.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر