jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۶۵۰۳ ۰۵ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

سازمان لیگ برتر کشورمان هنوز نتوانسته اسپانسر اصلی فصل هفدهم را معرفی کند. این در حالی است که آنها بتازگی از دو اسپانسر قبلی خود شکایت کرده‌اند. شاید دلیل عدم همکاری شرکت‌ها و ارگان‌های مختلف با سازمان لیگ برای روشن ماندن چراغ اقتصادی فوتبال کشورمان، سختگیری و قوانین دست و پا گیر برای همکاری باشد وگرنه دلیل دیگری نیست که آنها خود را از حضور در ورزشگاه‌ها و استفاده از محیط استادیوم‌ها که پخش زنده و حضور مردمی را در پی دارد، محروم کنند. سازمان لیگ باید فکری به حال این مشکل کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر