jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۶۴۸۷ ۰۵ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

ووشوکار زن تیم ملی برای رقابت‌های جهانی ووشو بی‌تاب است. الهه منصوریان در‌خصوص شرایط خودش می‌گوید: شرایط خوبی دارم و تمرینات را طبق برنامه کادر فنی دنبال می‌کنم. انگیزه فراوانی دارم تا در میدان جهانی در وزن جدیدم نتیجه خوبی بگیرم.امسال در مسابقات جهانی در وزنی مبارزه می‌کنم که در بازی‌های آسیایی هم باید در همین وزن باشم. رقابت‌های جهانی یک نوع پیش مبارزه برای هدف بلندمدت من قبل از طلای بازی‌های آسیایی 2018 است.

بانوی سانداکار در پاسخ این سوال که حضور در لیگ چین چه تاثیری بر عملکردش در رقابت‌های جهانی خواهد داشت، ادامه می‌دهد: من با بهترین‌های جهان در لیگ چین مبارزه کردم و مطمئن باشید در رقابت‌های جهانی استرسی ندارم و براحتی قهرمان می‌شوم. به اعتماد به نفسی رسیدم که می‌دانم سانداکاران کشورهای دیگر از من می‌ترسند و این موضوع کارم را در میدان مبارزه راحت‌تر می‌کند. البته این دلیل نمی‌شود که بگویم حریف سختی ندارم، اما مشکلی برای کسب طلای جهان نمی‌بینم.

منصوریان با اشاره به این که هدف اصلی او مدال طلای بازی‌های آسیایی 2018 است، می‌گوید: پس از پایان رقابت‌های جهانی به چین می‌روم تا در لیگ این کشور مبارزه کنم و خودم را برای حضور در بازی‌های آسیایی 2018 آماده کنم. یکی از مهم‌ترین اهداف من صید طلای این بازی‌هاست و برای دستیابی به این مهم تلاش می‌کنم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر