jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۰۶۵۲۸۴   ۳۱ مرداد ۱۳۹۶  |  ۱۹:۱۵

رعایت نکردن اصول ایمنی در هنگام رانندگی، موجب بروز تصادف دو خودرو در بزرگراه شهید یاسینی و مصدوم شدن چهار سرنشین آن شد.

چهار زخمی حاصل تصادف دو پراید در بزرگراه یاسینی +عکس

به گزارش جام جم آنلاین از سازمان آتش نشانی تهران، این حادثه ساعت 8:55 صبح امروز رخ داد و پس از اطلاع رسانی این حادثه از سوی رانندگان خودروهای عبوری به سامانه 125، بلافاصله نیروهای عملیاتی ایستگاه 32 با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران، به بزرگراه شهید یاسینی، نرسیده به بزرگراه شهید بابایی روانه شدند.

فرمانده آتش نشانان اعزامی در این خصوص گفت: یک دستگاه خودروی پراید در مسیر جنوب به شمال بزرگراه یاسینی به علت نقص فنی در حاشیه بزرگراه متوقف بود و سه نفر سرنشینان این وسیله نقلیه در حال تعمیر خودرو بودند که ناگهان یک پراید دیگر از راه رسید و به شدت با قسمت عقب این خودرو سواری و همچنین سه نفر سرنشینان آن بنام های ابوالفضل – ت 33 ساله، حسین – ف 40 ساله و اکبر – ب 24 ساله برخورد کرد و سپس واژگون شد.

وی اضافه کرد: به دنبال این حادثه علاوه بر مصدومیت سه سرنشین خودروی متوقف شده در کنار بزرگراه، راننده جوان خودروی پراید دیگر نیز به سختی مجروح شدند.

احمد قاسمی تصریح کرد: آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه، جریان برق هردو خودرو سواری را قطع کردند و پس از نصب علائم هشدار دهنده در اطراف صحنه تصادف، هر چهار مصدوم را برای انتقال به مراکز درمانی تحویل امدادگران اورژانس دادند.

این فرمانده آتش نشانی ادامه داد: آتش نشانان پس از انتقال هر دو خودرو سواری به حاشیه جاده و ایمن سازی کامل محل، به ایستگاه خود بازگشتند.

گفتنی است؛ علت وقوع این حادثه رانندگی از سوی پلیس راهور بررسی و اعلام خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر