رعایت نکردن اصول ایمنی در هنگام رانندگی، موجب بروز تصادف دو خودرو در بزرگراه شهید یاسینی و مصدوم شدن چهار سرنشین آن شد.
کد خبر: ۱۰۶۵۲۸۴
چهار زخمی حاصل تصادف دو پراید در بزرگراه یاسینی +عکس

به گزارش جام جم آنلاین از سازمان آتش نشانی تهران، این حادثه ساعت 8:55 صبح امروز رخ داد و پس از اطلاع رسانی این حادثه از سوی رانندگان خودروهای عبوری به سامانه 125، بلافاصله نیروهای عملیاتی ایستگاه 32 با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران، به بزرگراه شهید یاسینی، نرسیده به بزرگراه شهید بابایی روانه شدند.

فرمانده آتش نشانان اعزامی در این خصوص گفت: یک دستگاه خودروی پراید در مسیر جنوب به شمال بزرگراه یاسینی به علت نقص فنی در حاشیه بزرگراه متوقف بود و سه نفر سرنشینان این وسیله نقلیه در حال تعمیر خودرو بودند که ناگهان یک پراید دیگر از راه رسید و به شدت با قسمت عقب این خودرو سواری و همچنین سه نفر سرنشینان آن بنام های ابوالفضل – ت 33 ساله، حسین – ف 40 ساله و اکبر – ب 24 ساله برخورد کرد و سپس واژگون شد.

وی اضافه کرد: به دنبال این حادثه علاوه بر مصدومیت سه سرنشین خودروی متوقف شده در کنار بزرگراه، راننده جوان خودروی پراید دیگر نیز به سختی مجروح شدند.

احمد قاسمی تصریح کرد: آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه، جریان برق هردو خودرو سواری را قطع کردند و پس از نصب علائم هشدار دهنده در اطراف صحنه تصادف، هر چهار مصدوم را برای انتقال به مراکز درمانی تحویل امدادگران اورژانس دادند.

این فرمانده آتش نشانی ادامه داد: آتش نشانان پس از انتقال هر دو خودرو سواری به حاشیه جاده و ایمن سازی کامل محل، به ایستگاه خود بازگشتند.

گفتنی است؛ علت وقوع این حادثه رانندگی از سوی پلیس راهور بررسی و اعلام خواهد شد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها