jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۴۹۰۷ ۳۱ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

با اضافه شدن سعیدعلی حسینی و کیانوش رستمی به اردوی تیم ملی وزنه‌برداری در مازندران شرایط تمرینات این تیم بهتر از گذشته دنبال می‌شود.

محسن بیرانوند در حاشیه لیگ برتر وزنه‌برداری از برگزاری اردوی تیم ملی در شمال کشور خبر داد و گفت: از جمعه اردوی سطح دریای تیم ملی وزنه‌برداری در یکی از شهرهای مازندران آغاز می‌شود. در این اردو قرار است سعید علی‌حسینی به جمع ملی‌پوشان اضافه شود. کیانوش رستمی هم به همراه دیگر ملی‌پوشان راهی شمال شده و در این اردو شرکت می‌کند. این اردو سه هفته در شمال برپا خواهد بود.

سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری درباره وضعیت ملی‌پوشان و این که قرار است سهراب مرادی در بازی‌های داخل سالن آسیا رکوردشکنی هم داشته باشد یا خیر ادامه داد: اولویت ما در بازی‌های داخل سالن آسیا برای سهراب مرادی کسب مدال طلا است و حالا نیم نگاهی هم به رکوردشکنی داریم.

او در پاسخ به این پرسش که علت شرکت نکردن محمدرضا براری در لیگ برتر مصدومیت او بوده یا خیر؟ گفت: براری تازه به اردو برگشته و نمی‌خواهیم فشار زیادی به او وارد شود که دوباره آسیب‌دیدگی‌اش شدت پیدا کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر