jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۴۵۹۴ ۳۰ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

اردوگاه آوارگان فلسطینی «عین الحلوه» در شهر صیدا واقع در جنوب لبنان، روز شنبه شاهد درگیری‌های شدید میان گروهی از افراد مسلح وابسته به جنبش فتح و عناصر گروه تندروی «بلال بدر» در محله الطیره واقع در شرق این اردوگاه بود.

گروهی از افراد مسلح جنبش فتح به رهبری «عرموشی» به صورت ناگهانی وارد محله الطیره شدند و عناصر گروه بلال بدر هم درصدد مقابله با آنها برآمدند که در نتیجه آن یک نفر از افراد مهاجم وابسته به جنبش فتح کشته شد. منابع محلی خاطرنشان کردند که جنبش فتح بدون رایزنی و اتخاذ تصمیم دسته‌جمعی با دیگر گروه‌های اسلامگرای فلسطینی تاثیرگذار در این اردوگاه، به آن حمله کرد و در نتیجه آن تیراندازی‌های گسترده‌ای صورت گرفت که به کشته شدن یک نفر و زخمی شدن چند نفر دیگر منجر شد. اردوگاه عین الحلوه طی چند روز گذشته نیز صحنه درگیری میان عناصر گروه تندروی بدر و نیروی امنیتی مشترک گروه‌های اصلی فلسطینی بود. / مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر