jamejamonline
سیاسی مجلس کد خبر: ۱۰۶۰۱۲۵   ۱۷ مرداد ۱۳۹۶  |  ۱۱:۳۲

دبیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: تا این لحظه حضور دوباره وزرای خارجه، نفت، ورزش و جوانان، کار و امور اجتماعی و همچنین راه و شهر سازی، کشور و ارشاد اسلامی، در کابینه دولت جدید قطعی است و وزیر دفاع، اقتصاد و آموزش و پرورش هم مسند خود را به فرد دیگری خواهند سپرد.

چه وزرایی ماندنی شدند؟/ وزارتخانه‌ای که هنوز وزیرش تعیین نشده

محمد جواد جمالی در گفت‌وگو با جام جم آنلاین تصریح کرد: طبق شنیده ها، آقایان ظریف، زنگنه، سلطانی فر، ربیعی، آخوندی، رحمانی فضلی و صالحی در وزارتخانه های خود ابقا شده اند.

وی در خصوص تغییرات کابینه هم افزود: چیزی که بطور موثق مطرح شده دولت هنوز درباره یکی دو وزارت خانه به جمع بندی نرسیده که یکی از آنها وزارت آموزش و پرورش است.

عضو هیات رییسه کمیسیون امینت ملی و سیاست خارجی خانه ملت از امیر حاتمی به عنوان جانشین سردار دهقان در وزارت دفاع نام برد و خاطر نشان کرد: نام محمد نهاوندیان رییس دفتر رییس جمهور هم برای تصدی وزارت اقتصاد و دارایی مطرح شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

رزمایش اقتدار ۹۹ نیروی زمینی ارتش، دیروز و امروز در سواحل مكران در منطقه عمومی جاسك و با شركت تیپ ۵۵ هوابرد شیراز، تیپ ۶۵ نیرو مخصوص، تیپ ۲۲۳ نیرو مخصوص واكنش سریع و با پشتیبانی نیروی هوایی و هوانیروز ارتش در حال برگزاری است.

تقویت آموزه‌های ماه مقاومت

تقویت آموزه‌های ماه مقاومت

دی ماه، در فصل تاریخ انقلاب اسلامی به نمادهایی چون «قیام» و «مقاومت» مزین شده است که همواره باید با بازنمایی و یادآوری این شاخص‌ها به بازنمایی و بازنشرگفتمان انقلاب اسلامی پرداخت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر