jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۵۶۶۴۴ ۰۸ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مدیر بحران آب و فاضلاب روستایی آذربایجان شرقی اعلام کرد: بحران آب آشامیدنی در روستاهای استان جدی است و به بعضی مناطق با تانکر آبرسانی می‌شود.

احمد سرتیپی گفت: کاهش شدید بارندگی و رعایت نکردن الگوی مصرف موجب شده است تا روز به روز آب‌های زیرزمینی کاهش یابد. وی افزود: در بعضی روستاها حتی چاه‌هایی به عمق 300 متر حفاری می‌شود که فقط دو لیتر در ثانیه آبدهی دارد. سرتیپی گفت: انشعاب‌های غیرمجاز نیز یکی دیگر از معضلات و علت‌های تشدید بحران آب روستاهاست به طوری که افراد فرصت‌طلب از طریق پشت کنتور اقدام به برداشت غیرمجاز از آب آشامیدنی می‌کنند. مدیر بحران آب و فاضلاب روستایی استان با تاکید بر لزوم برخورد جدی و قانونی با متخلفان و معرفی افراد به قوه قضاییه، اظهار کرد: سال گذشته 500 انشعاب غیرمجاز قطع و افراد خاطی به مراجع قضایی معرفی شدند. / ایرنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر