jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۵۶۳۹۰   ۰۷ مرداد ۱۳۹۶  |  ۱۰:۲۰

در فوتبال حرفه ای دنیا کارشناس و متخصص تغذیه در کنار تیم حضور دارد و بازیکنان به بهترین شکل تغذیه می شوند.

توزیع پیتزا پس از مسابقه فوتبال!

به گزارش جام جم آنلاین ، اما در فوتبال ایران قرار نیست همه چیز حرفه ای باشد. نمونه اش غذایی است که بین بازیکنان پس از یک دیدار مهم توزیع می شود. پس از اتمام دیدار تیم های پرسپولیس و فولاد خوزستان که با برتری دو بر صفر سرخ ها همراه بود پیتزا به عنوان شام بین بازیکنان توزیع شد، اتفاقی که هرگز در باشگاه های بزرگ دنیا رخ نمی دهد و فست فود را به عنوان غذای بازیکنان انتخاب نمی کنند.

البته در هنگام توزیع پیتزا بین بازیکنان پرسپولیس اتفاق دیگری هم افتاد. کمال کامیابی نیا و سیامک نعمتی پس از نخستین مسابقه پرسپولیس در فصل جدید ناراحت بودند.

این دو کمال کامیابی نیا و سیامک نعمتی بدون صرف پیتزا اردوی سرخپوشان را ترک کردند. ناراحتی هر دو بازیکن به دلیل نیمکت نشینی در دیدار با فولاد بود که دلخوری شدید هر دو بازیکن را به همراه داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر