jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۵۶۳۳۰   ۰۸ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۸:۰۰

برخی کاربرانی که به‌صورت حرفه‌ای با دنیای مجازی سر و کار دارند و به واسطه شغل خود به سایت‌های متعددی مراجعه می‌کنند، نیازمند برنامه‌ریزی برای دسترسی به سایت‌های موردنظر در طول ساعات مختلف روز هستند و این برنامه‌ریزی در اغلب موارد توسط ابزارهای هشداردهنده روی تلفن همراه یا ایجاد وظایف مختلف در نرم‌افزارهای مدیریت کارها انجام می‌شود. این روش برنامه‌ریزی برای مراجعه زمان‌بندی شده به سایت‌های موردنظر نسبتا خوب است، اما بهترین روش نیست چراکه صرفا هشداری به کاربر نمایش داده می‌شود و دسترسی به سایت ‌باید توسط کاربر انجام شود. دوست دارید در ساعتی از روز سایتی همچون فروشگاه اینترنتی دلخواه شما به‌صورت خودکار برایتان باز شود و در ساعت دیگری که همواره امور بانکی شرکت را انجام می‌دهید، سایت مربوط به سرویس اینترنت‌بانک برای شما باز شود؟

زمان‌بندی سایت‌های موردعلاقه برای باز شدن در موعد مقرر با این روش بسیار ساده قابل انجام است:

مرورگر کروم را اجرا کرده و به لینک زیر مراجعه کنید:

https://goo.gl/xdJIF4

روی گزینه Add to Chrome کلیک کرده و منتظر بمانید تا افزونه Open Me Later روی مرورگر نصب شود.

پس از نصب افزونه به سایت موردنظر خود مراجعه کرده و از بالا- سمت راست نوار عنوان مرورگر روی آیکون افزونه که به شکل یک ساعت است، کلیک کنید.

در پنجره به‌نمایش درآمده، تاریخ، ساعت و روزهایی از هفته را که قصد دارید سایت مربوطه به‌طور خودکار باز شود، مشخص کرده و در پایان روی Open Me later کلیک کنید.

عملیات مرحله 3 و 4 را برای همه سایت‌های موردنظر خود تکرار کنید.

مراحل کار به اتمام رسیده و هرگاه درحال وبگردی با مرورگر کروم باشید همه سایت‌های مشخص شده طبق زمان‌بندی انجام شده به‌طور خودکار برای شما نمایش داده می‌شوند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نباید دوباره معطل غرب شویم

نباید دوباره معطل غرب شویم

تحولاتی که در ارتباط با برنامه هسته‌ای ایران در روزهای اخیر در اروپا و با حمایت آمریکا در حال رخ دادن است عمدتا به‌دلیل موضع قاطع ایران در اجرای حرف قطعی است که مقام معظم رهبری اعلام کردند مبنی بر این‌که تا وقتی لغو تحریم‌ها به صورت کامل صورت نگیرد ما نیز به تعهدات برجامی خودمان باز نخواهیم گشت و فقط وقتی آمریکا به‌صورت عملی، تحریم‌ها را بردارد و این مساله راستی‌آزمایی شود آن زمان ایران هم حاضر است بار دیگر تعهدات برجامی خود را به‌صورت کامل اجرا کند.

چراغ سبز به کرونا و سفر

چراغ سبز به کرونا و سفر

براساس آخرین اطلاعات می‌توان گفت وضعیت کرونا در کشور بسیار شکننده است، چراکه وضعیت ‌ ۱۱ شهرستان ‌قرمز، ۳۲شهرستان نارنجی، ۲۵۱ شهرستان زرد و ۱۵۴ شهرستان نیز آبی گزارش شده است.

گفتگو

بیشتر
ورزش، رمز سلامت در سالمندی

در گفت‌وگو با دکتر ایرج عبداللهی، عضو هیأت‌مدیره انجمن فیزیوتراپی ایران با بهترین فعالیت‌ های ورزشی برای سالمندان آشنا می‌شویم

ورزش، رمز سلامت در سالمندی

زمزمه‌های ناامیدکننده

گفت‌وگو با محمد مرندی درباره اخبار ضد و نقیض رسانه‌های خارجی مبنی بر «گفت‌وگو‌های امیدوار کننده ایران و غرب»

زمزمه‌های ناامیدکننده

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر