jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۰۵۶۰۳۴   ۰۶ مرداد ۱۳۹۶  |  ۱۱:۳۷

استفاده از تصویر کریم باقری بر روی بیلبوردهای تبلیغاتی خبرساز شده است.

حضور خبرساز کریم باقری بر روی بیلبوردهای تبلیغاتی

به گزارش جام جم آنلاین ، این بیلبوردهای تبلیغاتی به تبلیغ یک نوع خمیردندان برمی گردد. حضور کریم باقری که اوضاع مالی بسیار خوبی هم دارد در این تبلیغات عجیب به نظر می رسد. البته تبلیغات کالاهای مختلف با استفاده از چهره های سرشناس امری مرسوم در دنیاست اما برخی اعتقاد دارند کریم باقری با این کار شان خود را پایین آورده است؟!

شاید این یک رابطه دوستان باشد و کریم باقری به دلیل رفاقتی که با عوامل تولید کننده دارد حاضر شده که برای آنها تبلیغ کند.در هر صورت هنوز هم که هنوز است در نسلی که سردارها و جهانبخش ها و ...هستند هنوز هم نام هایی چون کریم باقری تاثیر گذار هستند و می توانند برای نسل قدیم تداعی کننده روزهای خوبی باشند.

کریم باقری در هر حالتی دوست داشتنی است و حتی اگر خمیر دندان هم تبلیغ کند باز هم این خاصیت خودش را از دست نمی دهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر