این روزها سفر هوایی روشی ایده آل برای اکثر مسافران است. در این میان چیزی که بیش از هر چیزی در این سفرهای هوایی به چشم می خورد یونیفرم کارکنان داخل کابین است که در بسیاری از مواقع بیشتر از اینکه در طراحی زیبایی آنها فکر شده باشد به کاربردی بودن آنها فکر شده است.
کد خبر: ۱۰۵۵۱۹۵
شیک‌ترین مهماندارهای هواپیمایی مشخص شدند + عکس

به گزارش جام‌جم آنلاین به نقل از لست سکند، اما این بار یک ایرلاین چینی به نام "هاینان " به این یونیفرم های کاربردی مقداری مد نیز تزریق کرده است تا جلوه خاصی به این لباس ها ببخشد. لباس جدید این ایرلاین در هفته مد پاریس رونمایی شد. آنهایی که با این ایرلاین آشنا بودند می دانند یونیفرم های کارکنان آن در گذشته به رنگ نارنجی بود ، اما مدل های جدید کاملا متفاوت هستند. یونیفرم خانم ها الهام گرفته از لباس های سنتی چینی و همچنین طرح های کلاسیک آسیایی طراحی شده است در حالیکه یونیفرم های آقایان ساختاری غربی تر دارد.

-

-

-

-

طراحی این لباس ها که خط تولید آن خیلی سریع آغاز به‌کار خواهدکرد و کارکنان این ایرلاین جایگزین لباس‌های قدیمی خود خواهند کرد دوسال طول کشیده است. این ایرلاین مدعی است که نه تنها این یونیفرم های جدید زیباتر از قبل هستند بلکه چهره و تصویر بین المللی این ایرلاین را نیز تغییر خواهد داد. بخصوص در مسیرهای بین المللی این امکان را به مسافران می‌دهند تا با یک ایرلاین چینی مدرن در عین حال ایرلاینی که به سنت های چینی احترام می گذارد روبه رو شوند.

-

-

ایرلاین هاینان یک ایرلاین چینی ارزان قیمت است که هم اکنون بعنوان چهارمین خطوط هوایی جمهوری چین شناخته می‌شود. شرکت هواپیمایی هاینان در سال 1989 تاسیس شد و در حال حاضر روزانه به 90 مقصد در قاره آمریکا ، اروپا ، آسیا و آفریقا پروازهای مستقیم دارد.

-

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها