jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۵۴۹۲۵ ۰۳ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

بهرام رادان به پروژه «سی» پیوست تا برای اولین‌بار حضور در عرصه تئاتر را با این پروژه که اثری از همایون شجریان و سهراب پورناظری است، تجربه کند.

به گزارش هنرآنلاین، بهرام رادان از چند روز قبل تمرینات فشرده خود را زیر نظر علی‌اصغر دشتی ـ کارگردان بخش نمایش پروژه ـ آغاز کرده و خود را برای ایفای نقش زال آماده می‌کند. او قرار است در کنار هنرمندانی چون سحر دولتشاهی، مهدی پاکدل، بانیپال شومون و حسین صوفیان ایفای نقش کند.

همایون شجریان و سهراب پورناظری ـ خواننده، آهنگساز و تهیه‌کنندگان پروژه سی ـ درباره روند این کار توضیح می‌دهند: پس از تمرینات جداگانه بخش‌های مختلف، هم‌اکنون تمرینات همزمان سه بخش موسیقی، تکنولوژی‌های تصویری و تئاتر در حال انجام است، در حالی که این بخش‌ها در ماه‌های گذشته به صورت جداگانه مشغول تمرین بودند و حالا در زمان باقیمانده تا اجرا قرار است تمرینات به صورت همزمان و فشرده انجام شود.

پروژه سی به تهیه‌کنندگی موسسه فرهنگی هنری دل‌آواز و بارانا از 15 مردادماه در مجموعه تاریخی کاخ سعدآباد روی صحنه خواهد رفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر