jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۵۱۶۷۴ ۲۵ تير ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

داتسون در حال آماده‌سازی اولین کراس‌اور خود به نام گو کراس است که در آینده نزدیک وارد بازار خواهد شد. به گزارش خبرخودرو، گو کراس که بتازگی به صورت یک خودروی مفهومی معرفی شده بود با بازخوردی بسیار مثبت مواجه شد. کلید موفقیت این خودرو قیمت پایین آن خواهد بود، در حالی که داتسون در پی بهتر ساختن این خودرو بخصوص در بخش کابین است.

این خودروساز بخوبی از محبوبیت رنو کوئید آگاه است و می‌داند بیش از 80درصد مدل‌های فروخته شده آن دارای نمایشگر لمسی بوده‌اند و همین امر داتسون را بر آن داشته تا رابط کاربری مشابهی را در گو کراس عرضه کند. گو کراس که همچون گو و گو پلاس براساس نسخه‌ای ارزان تراز پلتفرم V ساخته شده، به‌طور قابل توجهی بزرگ‌تر از دیگر خودروهای داتسون در هند است. داتسون برای قیمت این خودرو سطحی بسیار رقابتی را در نظر گرفته است. گفته می‌شود این خودروساز قیمتی پایین‌تر از Brezza را برای گو کراس در نظر دارد که حدود 650 هزار روپیه هند (نزدیک به 38 میلیون تومان) خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر