jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۰۴۹۵۶۵   ۱۸ تير ۱۳۹۶  |  ۱۳:۴۴

یک خانم تایلندی که مدت‌ها به دندان‌ درد عجیبی مبتلا شده بود و عامل ورم دهانش را عفونت می‌دانست با مراجعه به پزشک متوجه شد دچار سرطان فک است و زمان زیادی برای زندگی کردن ندارد.

عاقبت بی‌توجهی به دندان درد! +عکس

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، «جنی یو» که از درد شدید دندان و آبسه رنج می‌برد، با مراجعه به پزشک و عکس‌برداری متوجه تومور بزرگی شد که در فکّش قرار داشت.

این خانم تایلندی که فکر می‌کرد ورم شدید دهانش تنها به علت عفونت دندان‌هایش است، با مراجعه به پزشک متوجه شد سرطان فک پیشرفته‌ای دارد که اقدام دیر او فرصت را برای ادامه زندگی وی کوتاه کرده است.

«جنی یو» که 28 ساله است و در بانکوک زندگی می‌کند، دندان‌هایش را در اثر رشد بیش از حد تومور از دست داده و اکنون توانایی صحبت کردن و یا بلع غذا را ندارد.

این خانم تایلندی می‌گوید، اولین نشانه‌ها از اوایل سال 2015 بروز کردند و از همان اول وی فکر می‌‌کرده یک عفونت ساده است و با مصرف قرص سعی بر مهار آن می‌کرده است.

با کمک‌های مالی‌ که به این خانم جوان شد، گسترش سرطان در اوایل سال جاری متوقف شد و تقریبا بیماری «جنی یو» در حال بهبود بود که ناگهان ماه پیش دوباره عود کرد و حتی تهاجمی‌تر شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر