jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۰۴۸۷۷۳   ۱۵ تير ۱۳۹۶  |  ۲۳:۰۰

رییس کلانتری ۱۶۰ خزانه گفت: مردی که در محدوده خزانه اقدام به خرید و فروش مواد مخدر می‌کرد یک قاتل فراری از آب در آمد که شش ماه قبل مرتکب جنایتی هولناک شده و متواری بود.

ساقی مواد فروش، قاتل فراری بود

به گزارش جام جم آنلاین، سرگرد رضا قاسمی در گفتگو با مهر در تشریح این خبر گفت: برابر اخبار و اطلاعات به دست آمده و پایش‌های تخصصی صورت گرفته شخصی که در سطح حوزه خزانه اقدام به خرید و فروش مواد مخدر می‌کند ۶ ماه پیش در استان قم پس از سرقت یک خودرو، ناجوانمردانه راننده آن را به قتل رسانده است.

وی افزود: پس از اطمینان از صحت موضوع اکیپ ویژه‌ای از عوامل اطلاعات و تجسس در فرصتی مناسب متهم را دستگیر و به کلانتری انتقال دادند.

رئیس کلانتری ۱۶۰ خزانه گفت: با هماهنگی صورت گرفته متهم برای انجام تحقیقات تکمیلی تحویل اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران بزرگ شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر