jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۴۷۶۵۰   ۱۳ تير ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مدیرکل میراث فرهنگی استان زنجان از آغاز به کار کمیته نظارت ستاد اجرایی خدمات سفر خبر داد و گفت: نظارت بر مراکز اقامتی و گردشگری در استان زنجان تشدید می‌شود.

یحیی رحمتی با اشاره به آغاز سفرهای تابستانی و آغاز فعالیت ستاد اجرایی خدمات سفر اظهار داشت: کمیته نظارت ستاد اجرایی خدمات سفر همزمان با آغاز سفرهای تابستانی فعالیت خود را آغاز کرده و بر عملکرد صنوف و مراکز ارائه خدمات به مسافران و گردشگران نظارت‌ می‌کند.

وی افزود: کمیته نظارت ستاد اجرایی سفر متشکل از اداره‌کل صنعت، معدن و تجارت استان، اداره کل آموزش و پرورش، دانشگاه علوم‌ پزشکی، اداره‌کل تعزیرات حکومتی، اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، نیروی انتظامی استان و اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری است و فعالیت این کمیته نظارت از نخستین روز تابستان آغاز شده و تا 31 شهریور ادامه دارد.

وی با اشاره به مهمترین فعالیت کمیته نظارت بیان‌ کرد: نظارت بر کار مراکز خدماتی، رفاهی، تفریحی، توریستی و به‌ویژه مراکز بین‌‌راهی و همین طور نظارت بر فعالیت مراکز اقامتی شامل هتل، هتل آپارتمان، مهمانپذیر و مسافرخانه در دستور کار این‌ کمیته است. ستادهای اجرایی خدمات سفر می‌بایستی در هر 15 روز یکبار آمار شاخص‌های مندرج در فرم آماری پیوستی را استخراج و از طریق سامانه مربوطه به دبیرخانه مرکزی ارائه کنند که برخی از این گزارش شامل میزان اقامت، میزان بازدید و میزان بازدیدهای نظارتی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر