jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۱۰۴۷۶۱۴   ۱۲ تير ۱۳۹۶  |  ۱۵:۰۰

معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری از مذاکرات مثبت میان این سازمان، شرکت های هواپیمایی ایرانی و مسئولان فرودگاه نجف پیرامون رفع مشکلات به وجود آمده اخیر خبر داد.

ادامه رایزنی با مسئولان فرودگاه نجف / سفر هوایی عتبات ارزان می‌شود

به گزارش جام جم آنلاین از سازمان هواپیمایی کشوری، مرتضی دهقان گفت: در دو روز گذشته جلساتی بین سازمان هواپیمایی کشوری، انجمن شرکت های هواپیمایی، نمایندگان شرکت های هواپیمایی ایرانی و مدیرعامل فرودگاه نجف و هیئت همراه در تهران برگزار شد که در جریان این جلسات موضوعات مورد نظر طرفین به دقت مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: در این جلسات که در فضایی صمیمانه برگزار شد تصمیماتی مبنی بر ضرورت ارتقای کیفیت ارائه خدمات در فرودگاه نجف، کاهش هزینه پروازهای ایرانی در فرودگاه و به تبع آن کاهش هزینه های سفر هوایی زائران ایرانی عتبات عالیات مطرح شد که با رویکردی مثبت مورد توجه مدیریت فرودگاه نجف قرار گرفت.

معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری تصریح کرد: همچنین مقرر شد جهت پیاده سازی تصمیمات مثبت اتخاذ شده، جلسات تخصصی با حضور کارشناسان طرفین در اسرع وقت در نجف اشرف برگزار شود.

دهقان افزود: رویکرد سازمان هواپیمایی کشوری در تامین نظر خطوط هوایی داخلی و همچنین زائران ایرانی به صورت جامع به تمامی فرودگاه های کشور عراق است به همین منظور فرودگاه نجف اشرف به لحاظ سهولت سفر به اماکن زیارتی به مراتب در اولویت بوده و بخشی از انتظارات ابراز شده علی رغم اینکه به سایر ارگان های دولتی کشور عراق ارتباط می یابد اما آثار مثبت آن می تواند در تامین انتظارات شرکت های هواپیمایی ایرانی مصداق یابد.

وی در پایان یادآور شد: با توجه به رویکرد مثبت و تعاملی مسئولان فرودگاه نجف و قول مساعد به منظور رفع مشکلات موجود، همچنین تعلق خاطر زائران ایرانی برای زیارت عتبات عالیات، سازمان هواپیمایی کشوری بر تداوم پروازها به فرودگاه مذکور تاکید دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان احتکار مسکن؟

پایان احتکار مسکن؟

نخستین مصوبه مجلس یازدهم که به‌طور مستقیم به مطالبات مردم اختصاص داشت، مربوط به مالیات بر خانه‌ های خالی (احتکار مسکن) و اصلاح قانون مالیات‌ ها در این زمینه بود.

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چندی پیـش محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس در جریان حضور وزیرخارجه در صحن مجلس و پس از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیرخارجه، در جملاتی به بیان ضرورت احیای دپیلماسی اقتصادی در این وزارتخانه کلیدی پرداخت و عنوان کرد: باید نام وزارت خارجه را تغییر دهیم و اگر نیاز است این کار را هم دنبال کنیم و نام آن را به وزارت خارجه و تجارت امور بین‌الملل تبدیل کنیم.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر