jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۱۰۴۷۵۷۰   ۱۲ تير ۱۳۹۶  |  ۱۱:۰۰

«نشان خشم» عنوان مستندی از گروه سیاسی شبکه پنج سیماست که دوشنبه 12 تیرماه ساعت 15 بر روی آنتن می رود.

مستند نشان خشم در شبکه پنج

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی شبکه پنج سیما، مصطفی مژدهی فر تهیه کننده و کارگردان مستند نشان خشم گفت: این مستند به مناسبت واقعه 12 تیر سال 1367 سالروز حمله ناو وینسنس به هواپیمایی مسافربری ایرباس تهیه و تولید شده است.

وی ادامه داد: در این مستند سعی شد، جواب ادعاهای مقامات امریکایی در مورد حمله به هواپیما و ادعاهای واهی به طور مستند از زبان شاهدان و مسئولین وقت آن زمان مانند شهید ستاری فرمانده وقت نیروی هوایی جمهوری اسلامی ایران و مجیدی مدیر عامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در سال 67 و همچنین فرمانده رادارو مسئول برج مراقبت بندرعباس و ... داده شود.

مژدهی فر اضافه کرد: مستند نشان خشم به مقایسه رفتارهای دوگانه غرب در مورد موارد مشابه به این مانند هواپیمایی 007 کره که توسط شورروی سرنگون شد و همچنین قضیه لاکربی و... می پردازد.

تهیه کننده و کارگردان مستند نشان خشم تاکید کرد: در این مستند از تصاویر آرشیوی دیده نشده یا کمتر دیده شده استفاده شده است.

مستند نشان خشم دوشنبه 12 تیرماه ساعت 15 به مدت 25 دقیقه از شبکه پنج پخش می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
باید کار کرد

باید کار کرد

خلوت، مقدمه تفکر است و تفکری مستحسن است که دعوت به خیر کند. اگر امسال که مردم به واسطه شرایط ویژه ناشی از کرونا، مثل سال گذشته بیشتر در خانه‌هایشان هستند، از این فرصت استفاده کنند و در راه خدا و اهل بیت(ع) خادم‌تر باشند، می‌توان گفت این خانه‌نشینی و خلوت، خلوتی مطلوب بوده است.

گفتگو

بیشتر
دفاع به نفع سینما

تقویت بنیه سینما در عرصه جلوه‌های ویژه میدانی چطور بر سینمای ایران تاثیر گذاشته‌ است؟

دفاع به نفع سینما

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر