jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۰۴۵۶۲۱   ۰۶ تير ۱۳۹۶  |  ۱۱:۴۵

زبان فرانسوی یکی از سخت ترین زبان های دنیاست ، به خصوص برای کسی که به سن بزرگسالی رسیده و کوچک ترین آشنایی با این زبان ندارد.

مشکل بزرگ کاوه رضایی در بلژیک: او باید زبان فرانسوی یاد بگیرد!

به گزارش جام جم آنلاین ، کاوه رضایی به تازگی از استقلال به تیم شارلووای بلژیک پیوسته است. او این روزها با این تیم معتبر و مطرح بلژیکی تمرین می کند. اما مسئولان باشگاه شارلووا به او اولتیماتوم داده اند که باید یادگیری زبان فرانسوی را شروع کند. بازیکنی که برای یادگیری این زبان تلاش نکند جایی در فوتبال بلژیک نخواهد داشت.

بر اساس قوانین مهاجرت بلژیک، فردی که به عنوان یک خارجی در این کشور کوچک اروپایی کار و فعالیت می کند باید یادگیری زبان فرانسه را آغاز کند و روزانه چهار ساعت زبان بخواند.

این نخستین دردسر کاوه در بلژیک خواهد بود، بازیکنی که با این زبان سخت و آن گرامر بسیار پیچیده اش دردسرهای زیادی خواهد داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر