jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۴۴۵۷۳   ۰۲ تير ۱۳۹۶  |  ۱۲:۲۳

باشگاه هیرنوین هلند به هیچ عنوا قصد فروش بازیکن ایرانی خود را ندارد.

هیرنوین ستاره ایرانی اش را نمی فروشد / «گوچی» یک فصل دیگر ماندنی شد

به گزارش جام جم آنلاین ، رضا قوچان نژاد در این فصل توانست ۲۰ گل برای هیرنفین به ثمر برساند تا برترین گلزن تیمش و دومین گلزن برتر لیگ هلند لقب گیرد. همین باعث شده است تا خیلی از تیم های هلندی به جذب این بازیکن ایرانی علاقه مند شوند.

در همین رابطه بیورنگا مدیر ورزشی باشگاه هیرنفین درباره وضعیت مهاجم ایرانی گفت: به احتمال بسیار زیاد او در این فصل هم در هیرنفین می ماند. ما از شرایط این بازیکن به خوبی آگاهی داریم و دوست داریم او را در تیم نگه داریم. علاوه بر آن سال جام جهانی نیز است و او دوست دارد در تیم به میدان برود و رفتن به تیمی دیگر ممکن است ریسک بالایی داشته باشد. رضا بازیکنی است که گلهای زیادی برای ما به ثمر رسانده و در واقع بازیکن بین المللی ما است و دوست داریم او را در تیم خود نگه داریم. او بازیکن دوست داشتنی است و همه از حضور او در هیرنفین خوشحال هستند.

هیرنفین فصل قبل با وجود گلهایی که رضا قوچان نژاد به ثمر رساند نتوانست به توفیقی دست پیدا کند و اکنون امیدوار است با تقویت خود و جذب چند بازیکن بتواند فصل بعد عملکرد بهتری در لیگ هلند داشته باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر