jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۴۳۰۵۶   ۲۹ خرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

رئیس ترویج تحقیقات و آموزش کشاورزی گچساران گفت: افزون بر 120 هکتار از مزارع و باغات منطقه امامزاده جعفر این شهرستان در جنوب کهگیلویه و بویراحمد طعمه حریق شد.

سیدمحمد محمدی اظهار کرد: پنج هکتار از این میزان آتش‌سوزی‌ها، باغات و 115هکتار نیز جامانده مزارع کشاورزان بوده است. وی بیان کرد: به‌رغم وجود امکانات لازم برای مهار آتش، وزش باد شدید سبب شد که آتش بسرعت به مرکز تحقیقات این شهرستان نیز سرایت کند. محمدی تصریح کرد: بر اثر این آتش‌سوزی بیش از 20 هکتار از باغات و جامانده مزارع این مرکز و 500 متر لوله‌های آبرسانی با اعتباری بیش از 200 میلیون ریال دچار آتش‌سوزی شد. وی گفت: با توجه به فصل کاشت ذرت، به کشاورزان توصیه می‌شود از آتش زدن جامانده مزارع خودداری کنند./ ایرنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نباید دوباره معطل غرب شویم

نباید دوباره معطل غرب شویم

تحولاتی که در ارتباط با برنامه هسته‌ای ایران در روزهای اخیر در اروپا و با حمایت آمریکا در حال رخ دادن است عمدتا به‌دلیل موضع قاطع ایران در اجرای حرف قطعی است که مقام معظم رهبری اعلام کردند مبنی بر این‌که تا وقتی لغو تحریم‌ها به صورت کامل صورت نگیرد ما نیز به تعهدات برجامی خودمان باز نخواهیم گشت و فقط وقتی آمریکا به‌صورت عملی، تحریم‌ها را بردارد و این مساله راستی‌آزمایی شود آن زمان ایران هم حاضر است بار دیگر تعهدات برجامی خود را به‌صورت کامل اجرا کند.

چراغ سبز به کرونا و سفر

چراغ سبز به کرونا و سفر

براساس آخرین اطلاعات می‌توان گفت وضعیت کرونا در کشور بسیار شکننده است، چراکه وضعیت ‌ ۱۱ شهرستان ‌قرمز، ۳۲شهرستان نارنجی، ۲۵۱ شهرستان زرد و ۱۵۴ شهرستان نیز آبی گزارش شده است.

گفتگو

بیشتر
ورزش، رمز سلامت در سالمندی

در گفت‌وگو با دکتر ایرج عبداللهی، عضو هیأت‌مدیره انجمن فیزیوتراپی ایران با بهترین فعالیت‌ های ورزشی برای سالمندان آشنا می‌شویم

ورزش، رمز سلامت در سالمندی

زمزمه‌های ناامیدکننده

گفت‌وگو با محمد مرندی درباره اخبار ضد و نقیض رسانه‌های خارجی مبنی بر «گفت‌وگو‌های امیدوار کننده ایران و غرب»

زمزمه‌های ناامیدکننده

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر