jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۴۲۳۷۶   ۲۷ خرداد ۱۳۹۶  |  ۰۹:۳۹

باشگاه اوراوارد دیاموندز ژاپن برای بخدمت گیری مهدی طارمی مهاجم تیم ملی 3 میلیون یورو به این بازیکن پیشنهاد داد.

پیشنهاد 12 میلیارد تومانی به مهدی طارمی!

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از ورزش 11 ، در روزهای اخیر رابط ایرانی این باشگاه به دفعات با مدیر برنامه های مهدی طارمی برای این انتقال حرف زد اما مهاجم تیم ملی بدون توجه به مسئله مالی و مبلغ مالی پیشنهادی از سوی اوراوارد اذعان کرد علاقه ای برای حضور در جی لیگ ندارد و ترجیح می دهد در صورتی از پرسپولیس جدا شود که با یک پیشنهاد خوب از سوی تیم های اروپایی مواجه شود.

مهدی طارمی یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد و طبیعتا برای جدایی از این تیم باید نظر مثبت باشگاه را جلب نماید. شاید باشگاه هم بی میل نباشد با ترانسفر مهدی طارمی به پول خوبی دست یاید به خصوص که منشاء را بخدمت گرفته و از سویی قرارداد با مهدی طارمی فقط تا پایان فصل جاری است و بعد از آن مهدی طارمی به عنوان بازیکن آزاد به تیم اروپایی خواهد پیوست.

جالب اینکه مبلغ پیشنهادی باشگاه ژاپنی به مهدی طارمی بیش از 12 میلیارد تومان است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها