jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۴۱۴۷۰   ۲۴ خرداد ۱۳۹۶  |  ۱۰:۲۸

سه بارسایی تعطیلات را در کنار یکدیگر می گذرانند. لوئیس سوارز، لیونل مسی و سسک فابرگاس که البته این آخری چند سالی است دیگر در بارسلونا بازی نمی کند و به چلسی رفته اما هنوز هوادار بارسلونا است.

دورهمی بارسایی ها در تعطیلات پرخرج +عکس

به گزارش جام جم آنلاین ، جزیره ایبزای اسپانیا اکنون میزبان سه ستاره مشهور فوتبال است، لیونل مسی، سسک فابرگاس و لوئیس سوارز. تعطیلات تجملاتی و پرخرج این سه در سواحل زیبای این شهر ادامه دارد. در این میان لیونل مسی اما روزهای پرماجراتری در پیش رو دارد. فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا قرار است پس از این تعطیلات به آرژانتین برود و مراسم ازدواج خود را برگزار کند.

به دلیل اینکه مراسم ازدواج او در آرژانتین برگزار می شود احتمالا ستاره های کمی از دنیای فوتبال در آن حضور خواهند داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر