jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۴۱۳۰۰   ۲۴ خرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی استان ایلام گفت: درپی وقوع حریق در منطقه حفاظت‌شده «مانشت وقلارنگ» مأموران یگان حفاظت منابع طبیعی سریعا به محل اعزام شدند.

غلامرضا فتحی، از دستگیری عامل آتش‌سوزی که فردی غیربومی است، خبر داد و از مردم خواست در صورت مشاهده افراد مشکوک در سطح اراضی استان، به یگان حفاظت منابع طبیعی و محیط‌زیست اطلاع دهند. وی افزود: همیار طبیعت توسط عامل آتش‌سوزی‌ در مانشت مجروح شده است. فتحی خاطرنشان کرد: علی سهرابی اهل روستای قنات‌آباد از بخش کارزان در جریان درگیری با عامل حریق مورد اصابت ضربات چاقو قرار گرفته بود و هم اکنون بعد از سپری کردن عمل جراحی در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان امام خمینی(ره) شهر ایلام تحت درمان است. فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی استان ایلام گفت: عامل آتش‌سوزی هم اکنون در بازداشت بوده و تاکنون به دو فقره دیگر آتش زدن جنگل‌های ایلام اعتراف کرده است./ ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر