jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۴۱۰۷۰   ۲۳ خرداد ۱۳۹۶  |  ۱۰:۰۰

عکسی از مهدی طارمی در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که او را پیش از شهرت نشان می دهد، یعنی زمانی که به سربازی می رفت و هنوز علی دایی او را کشف نکرده بود.

مهدی طارمی ، وقتی سرباز بود +عکس

به گزارش جام جم آنلاین ، این عکس مربوط می شود به سال 1390 یعنی شش سال پیش. مهدی طارمی دوران خدمت آموزشی خود را در پایگاه احمد ابن موسی (ع) شهر شیراز پشت سر می گذارد. در این روزها نه از شهرت خبری بود نه از پرسپولیس. یک فرد گمنام که بعدها تبدیل به ستاره تیم ملی و پرسپولیس شد و یکی از گل های تیم ملی ایران در شب صعود به جام جهانی را زد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها