jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۱۰۳۹۲۷۰   ۱۸ خرداد ۱۳۹۶  |  ۱۰:۲۶

مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان گفت: لیگ جهانی والیبال و بازی تیم‌های ملی فوتبال ایران و ازبکستان در انتخابی جام جهانی به‌میزبانی جمهوری اسلامی ایران در امنیت کامل برگزار خواهد شد.

لیگ جهانی والیبال و دیدار ایران و ازبکستان در امنیت کامل برگزار خواهد شد

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از تسنیم ، محمدجواد عباباف، مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان درباره برگزاری لیگ جهانی والیبال و بازی فوتبال ایران و ازبکستان در راه جام جهانی 2018 روسیه در تهران گفت: لیگ جهانی والیبال و بازی تیم‌های ملی فوتبال ایران و ازبکستان در انتخابی جام جهانی به‌میزبانی جمهوری اسلامی ایران در امنیت کامل برگزار خواهد شد و جای هیچ نگرانی برای مردم عزیز کشورمان و تیم‌های میهمان وجود ندارد.

او ادامه داد: تحرکات مذبوحانه اخیر تروریست‌ها به هیچ عنوان به امنیت جمهوری اسلامی خدشه وارد نخواهد کرد و تمامی نیروهای امنیتی و انتظامی با هوشیاری کامل تأمین امنیت این رقابت‌ها را به‌عهده دارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها